Gina Harte 8 – Hij ziet jou

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0

20.99

SKU: a55ca9ea93f4 Categorieën: , Tags: , ,

Het boek Gina Harte 8 – Hij ziet jou van auteur Carla Kovach kunt u nu eenvoudig downloaden als ebook of als hardcover bestellen. Via ereader vergelijken vind u namelijk vele ebooks van o.a. Bookspot. Gina Harte 8 – Hij ziet jou is een ebook uit het genre Thrillers en kunt u downloaden voor 20.99.  De levertijd is Nog niet verschenen, verwacht vanaf 17-10-2023 voor de hardcover variant.

Boekbeschrijving Gina Harte 8 – Hij ziet jou

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een date gaat. ‘Niet opblijven!’ roept ze naar haar huisgenoten wanneer ze weggaat. Maar Amber komt die avond niet thuis. Amber komt nooit meer thuis. Gina Harte probeert een gedegen onderzoek op te zetten, maar er beginnen steeds meer geruchten de ronde te doen over Amber en het lijkt erop dat iedereen een ander verhaal te vertellen heeft. Maar zodra Ambers levenloze lichaam wordt gevonden in een plaatselijk park, met dichtgelijmde blauwe lippen, wordt het plotseling stil. Terwijl Gina Harte de laatste paar uur van Ambers leven naloopt, lijkt het erop dat het meisje simpelweg verdween op weg naar de bushalte. Wanneer een andere jonge vrouw in het holst van de nacht vermist raakt, is het een race tegen de klok om haar te vinden voordat ook haar voor altijd het zwijgen wordt opgelegd. Wanneer verschijnt Gina Harte 8 – Hij ziet jou? Gina Harte 8 – Hij ziet jou verschijnt op 17-10-2023. Door wie is Gina Harte 8 – Hij ziet jou geschreven? Gina Harte 8 – Hij ziet jou is geschreven door Carla Kovach. In de pers ‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad ‘Gina Harte is een stoere rechercheur die haar mannetje staat.’ De Telegraaf ‘Een must-read voor thrillerliefhebbers!’ Vrouwenthrillers.nl

Specificaties: Gina Harte 8 – Hij ziet jou

Boektitel

Categorie

Levertijd

Type cover

Jaar uitgifte

Shopping cart