Helen Grace 2 – Piep zei de muis

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0

12.99

SKU: bc446b113ddc Categorieën: , Tags: , ,

Het boek Helen Grace 2 – Piep zei de muis van auteur M.J. Arlidge kunt u nu eenvoudig downloaden als ebook of als hardcover bestellen. Via ereader vergelijken vind u namelijk vele ebooks van o.a. Bookspot. Helen Grace 2 – Piep zei de muis is een ebook uit het genre Thrillers en kunt u downloaden voor 12.99.  De levertijd is Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis voor de hardcover variant.

Boekbeschrijving Helen Grace 2 – Piep zei de muis

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment. Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø. In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis? De media hebben het over de omgekeerde Jack de Ripper: een seriemoordenaar die aast op vaders met dubbele agenda’s. Helen ziet de woede die uit de moorden spreekt. Wat ze niet voorziet is hoe labiel de dader is – of wat haar tijdens het werk aan deze zaak allemaal nog te wachten staat.

Specificaties: Helen Grace 2 – Piep zei de muis

Boektitel

Categorie

Levertijd

Type cover

Jaar uitgifte

Shopping cart